پاورپوینت منافع ملی چیست

پاورپوینت منافع ملی چیستپاورپوینت منافع ملی چیست|47097753|yrz|پاورپوینت منافع ملی چیست,دانلود پاورپوینت منافع ملی چیست,پاورپوینت رایگان منافع ملی چیست,پاورپوینت مفهوم منافع ملی,پاورپوینت آشنایی با منافع ملی,پاورپوینت تعریف منافع ملی,دانلود منافع ملی چیست,منافع ملی چیست,پروژه منافع ملی چیست,تحقیق منافع ملی چیست,دانلود پاورپوینت مفهوم منافع ملی,دانلود پاورپوینت آشنایی با منافع ملی,دانلود پاورپوینت تعریف منافع ملی,
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت منافع ملی چیستقابل مشاهده می باشد

شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات32حجم4245/230 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 32 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

«ما باید از منافع ملی خود دفاع کنیم»، «منافع ملّی ما به خطر افتاده است»، «هدف ما حفاظت از منافع ملّی است». امروزه این گونه جملات، خیلی زیاد به گوش ما می رسد. شاید بتوان ادعا کرد که روزی نیست که این چنین جمله هایی را نشنویم؛ امّا آیا به راستی، همه ما، مفهوم آنها را به خوبی درک می کنیم؟ و آیا معنای دقیق آن را می فهمیم؟

واژه کلیدی ای که در همه این جمله ها تکرار شده بود، مفهوم «منافع ملّی (National interest است. همه ما می دانیم که این مفهوم، مرکّب است از «منافع» که جمع منفعت و به معنای سود است و «ملّی» که منسوب به ملّت است؛ یعنی منفعت هایی که مربوط به ملّت است. امّا این که تعریف دقیق منافع ملّی چیست، پیشینه تاریخی آن کدام است، انواع آن چیست، و این که چه کسانی آن را تعیین می کنند و...، پرسش هایی هستند که خیلی از ماها، پاسخ روشنی برای آن نداریم. در این مبحث، به موضوعات فوق می پردازیم .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

پیشینه تاریخی مفهوم منافع ملّی

دیدگاه ها در تعریف منافع ملّی

منافع ملّی را چه کسانی تعیین می کنند؟

ابعاد داخلی و خارجی منافع ملّی

انواع منافع ملّی

عوامل تهدید کننده منافع ملّی

پایان

عنوان : منافع ملی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"

مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت علوم دوم دبستان بیام رمز را پیدا کن 1🔍پاورپوینت علوم تجربی دوم دبستان مبحث : پیام رمز را پیدا کن🔍پاورپوینت علوم تجربی دوم دبستان مبحث : پیام رمز را پیدا کن 2🔍پاورپوینت پیام رمز را پیدا کن1(علوم دوم دبستان)🔍پاورپوینت پیام رمزرا پیدا کن 2🔍پاورپوینت درس1- کتابخانه ی کلاس ما(فارسی دوم دبستان)🔍پاورپوینت فارسی دوم دبستان کتابخانه ی کلاس ما🔍پاورپوینت فارسی دوم دبستان مبحث: کتابخانه کلاس ما/ یار مهربان🔍پاورپوینت کتابخانه کلاس ما🔍پاورپوینت فارسی دوم دبستان کتابخانه ما🔍پاورپوینت فارسی دوم دبستان درس چهاردهم🔍پاورپوینت مدیریت استراتژیك ازایده تا عمل🔍پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه های نرم افزاری MS Project Tutorial🔍پاورپوینت درمورد نقش مکمل یاری در سلامت دانش آموزان چالشهای مصرف خودسرانه مکمل ها🔍پاورپوینت نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور🔍پاورپوینت هنر در تمدن اسلامى🔍پاورپوینت جامع و کامل نظام سیاسی اسلام و رهبری دینی در عصر غیبت🔍پاورپوینت نقش ویتامین ها در افزایش عملكرد ورزشكاران🔍پاورپوینت درمورد نامه نگاری🔍پاورپوینت نقش تغذیه در رشدوسلامت انسان